Viladom PodDúbravou - nové byty v Banskej Bystrici


O projekte

Projekt navrhuje novostavbu bytového domu na pozemkoch v Banskej Bystrici – Podlaviciach v lokalite „Pod Dúbravou“, v k.ú.Podlavice.

Uvedená novostavba bytového domu „Viladom PodDúbravou“ bude postavená v tichej lokalite v susedstve novostavby 9 radových rodinných domov, výstavbu ktorých realizovala naša spoločnosť TCJ INVEST s.r.o.

Uvedená lokalita, do ktorej bude novostavba bytového domu „ViladomPodDúbravou osadená, sa vyznačuje predovšetkým množstvom zelene,tichým prostredím a prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Príjazd k plánovanej novostavbe je po novej asfaltovej ceste, pričom vstup bude zabezpečený rampou. Uvedená komunikácia je slepá a nie je zokruhovaná.

Objekt je navrhovaný ako novostavba v kombinovanom nosnom systéme, murovaný v kombinácii so ŽB konštrukciami. Dom bude mať jedno podzemné podlažie (pre parkovanie), dve nadzemné podlažia (obe obytné) a jedno uskočené podlažie (podlažie, ktorého podlahová plocha je najviac 50% z podlahovej plochy predošlého podlažia).

Počet bytov je nasledovný - 2x 2-izb., 9x 3-izb. 1x 4-izb, spolu 12 bytových jednotiek.

V budove na prízemí je navrhnutých 17 parkovacích státí pre osobné automobily, ďalších 9 státí bude umiestnených pred bytovým domom.

Komfort prístupu k jednotlivým bytom bude okrem hlavného vstupu cez schodisko zabezpečený výťahom pre 8 osôb z 1.PP, t.j. z podzemných garáží.

Navrhované bytové jednotky budú kolaudované ako takzvané „holobyty“, teda byty bez nášľapných vrstiev podláh, bez povrchových úprav v kúpeľniach a kuchyniach a bez kuchynskej linky. Cieľom tohto postupu je umožniť jednotlivým vlastníkom prispôsobiť výber týchto prvkov vlastnému vkusu po zakúpení bytu.Byty budú odovzdávané s kompletnými rozvodmi vody, elektriky, kanalizácie, vzduchotechniky.Steny bytov budú vyspravené sádrovými omietkami.

Byty budú vybavené riadiacou jednotkou pre inteligentné bývanie, pričom prostredníctvom svojho mobilu či tabletu si budete môcť ovládať elektrické podlahové vykurovanie, ovládanie žalúzií, svetiel, či akéhokoľvek elektrického prístroja z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Byty vo Viladome PodDúbravou svojou veľkosťou, vybavením a polohou sú ideálne pre kľudné a tiché rodinné bývanie s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu.